Kodėl „Mažeika ir partneriai“

mazeikapartners karjera

Yra kelios labai svarbios priežastys, kodėl prasminga tapti verslo valdymo paslaugų įmonės „Mažeika ir partneriai“ komandos nariu.

Pirmiausia, mūsų veikla yra itin prasminga. Atsakingai įgyvendindami savo misiją – pasitelkiant sukauptas žinias ir patirtį, dirbant sutelktai, padėti įmonių, organizacijų savininkams ir vadovams įgyvendinti jų svajones – mes padedame klientams tapti konkurencingesniais, efektyvesniais, greitesniais ir, žinoma, pelningesniais.

Dėl to laimi ne tik įmonių, organizacijų, su kuriomis mes dirbame, savininkai ir vadovai. Laimi tūkstančiai mūsų klientų įmonėse dirbančių žmonių, nes perėmę mūsų patirtį, gerąsias praktikas, jie įgyja papildomų kompetencijų, efektyviau dirba, daugiau uždirba, gerėja jų gyvenimo kokybė. Laimi ir mūsų klientų klientai, gaudami geresnes, kokybiškesnes, jų poreikius labiau atitinkančias paslaugas ar prekes. Taip veikdami mes prisidedame ir prie mūsų šalies vystymosi bei augimo.

Mes giliai tikime, kad žmogus gali pilnai save realizuoti tik dirbdamas organizacijoje, kurioje dirba aukščiausio lygio profesionalai ir kurios organizacinė kultūra yra įgalinanti veikti. Todėl mes sukūrėme ir toliau tobuliname tokį veiklos modelį, kuris leidžia pilnai atsiskleisti ir panaudoti sukauptą profesinę patirtį, įgytas kompetencijas kiekvienam savo srities vadybos profesionalui.

Mes taip pat tikime, kad gyvenime yra labai svarbus teisingas balansas tarp darbo, šeimos, pomėgių. Mūsų veiklos modelis leidžia kiekvienam komandos nariui pasirinkti jam tinkamiausią įsitraukimo į profesinę veiklą lygį ir gyventi laimingą gyvenimą.