Karjera

Ko mes ieškome

karjera mazeikapartners

Galbūt pasakymas, kad tinkami žmonės yra pagrindinis mūsų turtas, jums pasirodys kiek klišinis, tačiau tai yra tiesa. Mūsų „produktas“ yra įžvalgos, idėjos, sprendimai, gebėjimas labai efektyviai juos įgyvendinti ir pasiekti konkretų, pamatuojamą rezultatą – reikšmingai išaugusi mūsų klientų konkurencingumą ir pelningumą.

Kadangi įžvelgiame labai didelį mūsų verslo potencialą, esame ambicingi ir turime aukštus augimo tikslus, mes nuolat ieškome ir ieškosime įvairių vadybos sričių profesionalų, galinčių ir norinčių tapti mūsų komandos nariais. Mes labai vertiname gerą išsilavinimą, darbo patirtį aukšto vadybinio lygio tiek užsienio, tiek vietinio kapitalo įmonėse, gebėjimą greitai perprasti verslo specifiką ir problematiką, daryti įžvalgas ir siūlyti sprendimus, remiantis turima patirtimi ir gerųjų praktikų žinojimu bei, žinoma, gebėjimą pačiam asmeniškai arba kartu su komanda įgyvendinti siūlomus sprendimus ir pasiekti tvarų rezultatą.

Šalia gero išsilavinimo, patirties ir visų reikalingų gebėjimų, yra dar viena būtina savybė – tai aistra. Aistringi žmonės įneša papildomos energijos tiek mūsų klientams, tiek „Mažeika ir partneriai“ komandai ir tai padeda mums pasiekti puikių rezultatų.

Mes nuolat ieškome šių vadybos sričių profesionalų: aukščiausio lygio vadovų, strategijos, rinkodaros, pardavimų, finansų, tiekimo grandinės, pirkimų, klientų aptarnavimo kokybės, gamybos, personalo, projektų valdymo, informacinių technologijų.

Mes tikime, kad kiekvienas žmogus turi savo skirtingą, unikalią patirtį ir kiekviena patirtis yra labai vertinga mūsų versle.

Todėl, jei jums pasirodė prasminga ir patraukli mūsų vykdoma veikla, jei esate kažkurios iš išvardintų vadybos sričių profesionalas ir norėtumėte aptarti galimybę prisijungti prie mūsų komandos arba turite mums kitokių pasiūlymų, nedvejodami susisiekite su mumis.