Misija

Pasitelkę sukauptas žinias ir patirtį, efektyviai dirbdami visi drauge padedame įmonių ir organizacijų savininkams bei vadovams įgyvendinti jų svajones.

Mūsų vertybės

Pagarba

Mes gerbiame savo klientus nepaisant to, kaip jiems šiandien sekasi, nes jie visi kasdieniu darbu kuria patogesnį, gražesnį, įdomesnį, prasmingesnį gyvenimą. Jie nuolat siekia daugiau, juda pirmyn, ieško naujų galimybių, pažangesnių sprendimų ir drauge suteikia mums galimybę panaudoti turimas kompetencijas, tobulėti, patirti pergalių skonį. Mes gerbiame savo kolegas už tai, kad jie daug mokydamiesi, sunkiai dirbdami tapo savo veiklos sričių profesionalais ir šiandien drauge su mumis padeda mūsų klientams įgyvendinti jų svajones.

Kompetencija

Mūsų versle klaidos yra netoleruotinos, todėl subūrėme komandą, kurios branduolį sudaro vadybos ir efektyvių pokyčių įgyvendinimo profesionalai, kiekvienas ilgiau nei 10 metų vadovavę tarptautinėms ir vietinio kapitalo skirtingų sektorių bendrovėms ar jų padaliniams. Svarbius projektus įgyvendiname patys, nepatikime jų žemesnės kvalifikacijos darbuotojams, šiuo klausimu neiname į kompromisus ir netaupome. Tai leidžia ne tik sumažinti klaidų riziką, bet ir efektyviau įgyvendinti pokyčius.

Atsakomybė

Tai ne deklaracija, o esminis komponentas, integruotas į mūsų verslo modelį. Neturime tikslo greitai ir lengvai uždirbti iš kliento, bet siekiame pasidalinti sprendimų ir įgyvendintų pokyčių sėkmės rezultatais. Mes nesiimame projektų, kurių sėkme abejojame ar kuriems įgyvendinti mums galėtų pristigti kompetencijų. Prisiimdami atsakomybę už tai, kad projektai būtų įgyvendinti maksimaliai greitai ir efektyviai, galime laikinai tapti kliento komandos nariais (angl. Interim management).