gintautas mazeika vadovaujantysis partneris

Gintautas Mažeika

Vadovaujantysis partneris, savininkų atsitraukimo ir valdybų veiklos praktikos grupės vadovas

Gintautas sukaupęs daugiau nei 20 metų darbo patirties vadovaujant tarptautinėms, lietuviško privataus kapitalo ir valstybinėms, skirtingiems verslo sektoriams priklausančioms įmonėms. Jis vadovavo UAB DK „PZU Lietuva“ (draudimo verslas), AB „Rytų skirstomieji tinklai“ (elektros energetika), AB „LEO LT“ (elektros energetikos įmonių valdančioji įmonė), UAB „Lietuvos rytas“ (žiniasklaidos verslas), UAB „AL holdingas“ (leidybos, prekybos įmonių valdančioji įmonė), buvo šių ir kitų įmonių valdybų narys bei valdybų pirmininkas. Per savo kaip vadovo karjerą Gintautui yra ne kartą tekę sėkmingai įgyvendinti sudėtingus didelio masto pokyčių projektus (angl. turn around), dėl to viešoje erdvėje jis dažnai vadinamas pokyčių vadovu.

Bendrovėje „Mažeika ir partneriai“ Gintautas yra Vadovaujantysis partneris, padedantis mūsų klientams – verslų savininkams ir įmonių vadovams – suplanuoti ir įgyvendinti sudėtingus, didelio masto pokyčius, siekiant reikšmingai padidinti verslo konkurencingumą ir pelningumą.

Gintautas yra baigęs Vilniaus universitetą, kur studijavo finansų valdymą, taip pat Kauno technologijos universiteto Verslo strategijos institutą (partneriai: SDA BOCCONI, Roskildės universitetas), kur įgijo verslo administravimo magistro laipsnį (EMBA).