jolanta pociene partneris

Jolanta Pocienė

Partnerė, klientų patirties praktikos grupės vadovė

Jolanta turi 17 metų darbo patirties vadovaujant klientų aptarnavimo padaliniams tarptautinio kapitalo įmonėse. Ji dirbo UAB „Transcom Worldwide Vilnius“ (ryšių su klientais valdymo sektorius), AB „SEB bankas“ (finansų sektorius), UAB DK „PZU Lietuva“ (draudimo sektorius).

Per savo karjerą ji sėkmingai įgyvendino projektus ryšių su klientais valdymo bei klientų aptarnavimo kokybės vystymo srityse: nuo kontaktų centrų diegimo, kokybės vadybos ir verslo procesų tobulinimo iki sudėtingų klientų aptarnavimo situacijų valdymo, aptarnavimo procedūrų modifikavimo bei naujų aptarnavimo kanalų sukūrimo. Šių projektų įgyvendinimas padėjo bendrovėms sukurti individualizuotą ir ilgalaikę partnerystę su klientais bei pelnyti pripažinimą dėl jiems teikiamų kokybiškų paslaugų ir veiklos optimizavimo.

Bendrovėje „Mažeika ir partneriai“ Jolanta yra Partnerė, padedanti mūsų klientams – verslų savininkams ir įmonių vadovams – suplanuoti ir įgyvendinti pokyčius klientų aptarnavimo ir klientų patirčių valdymo srityse, sėkmingai optimizuoti kontaktų centrų veiklą, siekiant iš esmės padidinti klientų aptarnavimo kuriamą verslo vertę.