Snieguolė Kavaliauskienė

Personalo valdymo praktikos grupės vadovė

Snieguolė turi daugiau nei 25 metų darbo patirtį personalo valdymo srityje, iš jų daugiau kaip 15 metų ėjo personalo vadovės pareigas Lietuvos įmonėse skirtinguose verslo sektoriuose. Snieguolė vadovavo personalo padaliniams UAB „Nemuno vaistinė“ (Camelia prekinis ženklas), UAB „Medica klinka“, įmonių grupėje „CGP Management“, UAB „Alma littera“, UAB „Klaipėdos baldų prekyba“. Sėkmingai vykdė ir įgyvendino projektus mažmeninės ir didmeninės prekybos, medicinos, gamybos, turizmo srityse bei viešąjame sektoriuje.

Per savo karjerą yra sukūrusi ir sėkmingai įdiegusi personalo valdymo sistemas – darbuotojų pritraukimo ir atrankos, karjeros vystymo, darbo apmokėjimo ir motyvavimo, darbuotojų veiklos vertinimo, vidinės komunikacijos ir organizacijos vystymo. Turi patirtį vykdant įmonių organizacinius pokyčius bei įmonių sujungimus. Snieguolė savo darbinėje praktikoje yra išugdžiusi ne vieną Personalo valdymo profesionalą.

Bendrovėje „Mažeika ir partneriai“ Snieguolė yra Personalo valdymo praktikos grupės vadovė, atsakinga už pagalbą klientams įgyvendinant reikšmingus personalo valdymo, vadovų atrankos ir organizacijos vystymo projektus, siekiant reikšmingai padidinti įmonių verslo konkurencingumą, išskirtinę vertę ir veiklos efektyvumą.