VMG grupė

Ambicija – užtikrinti nepertraukiamą

ir efektyvią įmonių

grupės veiklą

 

Šiemet dvidešimt veiklos metų mininti VMG grupė yra viena didžiausių lietuviško kapitalo kompanijų. Bendrovė vienija daugiau nei dvi dešimtis įmonių ir daugiau nei 5 tūkst. darbuotojų.

VMG grupė investuoja į medienos perdirbimą, tvarių medienos gaminių gamybą, atsinaujinančią energetiką, pramonės inovacijų vystymą, inžinerinių medienos konstrukcijų gamybą, ekologiškus pakavimo sprendimus ir infrastruktūros bei pramoninio nekilnojamojo turto valdymą Lietuvoje ir kitose Europos Sąjungos šalyse. Bendrovės produkcija eksportuojama į daugiau kaip 40 pasaulio šalių.

Kompanija nuolat auga ir plečia veiklų spektrą bei išsiskiria savo reikšmingais projektais. Akmenės LEZ veikia viena galingiausių Europoje medienos drožlių plokštės gamykla. VMG grupė į ją investavo 146 milijonus eurų ir sukūrė 140 naujų aukštos pridėtinės vertės darbo vietų. Tai kol kas didžiausia plyno lauko investicija Lietuvos istorijoje. Šiemet bus baigtas statyti moderniausias Baltijos šalyse pramonės inovacijų parkas „VMG Technics R&D Park“. Vyriausybė šiam projektui yra suteikusi valstybei svarbaus investicinio projekto statusą. Investicija siekia 30 milijonų eurų.

VMG grupė tokią sparčią plėtrą siekia vykdyti efektyviai ir turi tikslą nuolat tobulinti veiklos procesus. Todėl prisidėjome atlikdami išsamią analizę, parengėme ir padėjome įgyvendinti planą, kurio tikslas – gerinti projektų valdymo kokybę. Taip pat sukūrėme ir įdiegėme VMG grupei pritaikytą projektų priežiūros formatą bei struktūrą.

Šios, naujosios projektų valdymo taisyklės tapo kasdiene pagalba valdant reikšmingus grupės pokyčius, išsigryninant tipines projektų dalyvių roles bei atsakomybes, kuriant efektyvią projektų įgyvendinimo kontrolės sistemą. Esminis šių pokyčių diegimo sėkmės faktorius – VMG grupės orientacija į modernią vadybą bei aktyvus ir atviras įvairių jos principų diegimo palaikymas.

„Mažeika ir partneriai“ VMG grupei jau kelerius metus teikia projektinio darbo kultūros diegimo, projektų portfelio valdymo procesų diegimo paslaugas. Nemažai nuveikta ir VMG grupės Personalo valdymo sistemos kūrimo srityje – atlikta Personalo valdymo procesų kokybės diagnostika, kartu su grupės specialistais parengta Personalo valdymo strategija bei užtikrintos jos įgyvendinimo iniciatyvos.

Gerinant VMG grupės strateginio valdymo procesus, buvo įkurta Strategijos taryba. Įmonės „Mažeika ir partneriai“ partneris Vytenis Kudinskas yra šios tarybos narys.

Egidijus Mockus, VMG grupės vadovas:

„Bendrovės plėtrą įgyvendiname nuolat ir investuodami į daug apimančias sritis, kurios kuria vertę skirtingiems ūkio sektoriams, regionams ir visos šalies ekonomikai. Todėl visus grupės įmonių procesus siekiame valdyti strategiškai, tiksliai ir proaktyviai. Kad būtų užtikrinta nepertraukiama ir efektyvi tokios apimties įmonių grupės veikla, o projektai įgyvendinami sklandžiai, paskirstyti ir prižiūrėti įvairius resursus reikia tinkamai. Tam reikalingi patikimi ir patyrę bendražygiai – „Mažeika ir partneriai“.

Įgyvendintos paslaugos

Projektų portfelio valdymas

Personalo valdymas

Dalyvavimas strategijos taryboje

10
Eksporto šalių